0

Twitter Tools pro WordPress v češtině

napsal Jiří Kouba dne 4. 8. 2009

TwitterMoje posedlost integrovat všechny služby do co nejmenšího množství nástrojů mě přivedla k výtečnému nástroji Twitter Tools pro WordPress, který umož?uje plně integrovat váš účet Twitter do vašich stránek používajích WordPress. Docela mě převapilo vcelku zanedbatelné rozšíření tohoto dopl?ku v Českých zemích. Nakonec se ukázalo, že hodně uživatelů odrazuje od používání neexistence české verze. Protože se mi tento doplněk opravdu hodně líbí a navíc je aktuálně v nové, rozšířené verzi, rozhodl jsem se ho lokalizovat do češtiny.

Přeložená verze je stejně jako ta původní pod ochranou GPL licence. V rámci překladu jsem použil pro příspěvek na Twitteru výraz tweet, respektive tweety. Máte-li nápad na vhodnější pojmenování příspěvku na Twitteru, budu rád, pokud se o něj podělíte v komentářích, kam můžete pochopitelně umisťovat i další připomínky a též se na mě obracet s problémy s instalací tohoto dopl?ku. Doplněk můžete vidět v praxi pochopitelně na této stránce a to sloupec na hlavní stránce: Jednou větou.

Twitter Tools pro WordPress 2.0a (česká verze, 4. 8. 2009)
Změny:
- základní překlad
Známé chyby:
- nepřeložený výraz tweet (příspěvek na Twitteru)

Pokud máte typ na lokalizaci dalšího dopl?ku pro WordPress, nebojte se mi dát vědět v komentářích. Angličtinu sice dnes už naprostá většina lidí zvládá, ale není nad hezky české protředí, ne? :-)

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek: